Jaka to melodia: Malicki i Filharmonia Dowcipu

imgRusza kolejna odsłona kultowego już programu "Jaka to melodia". Do udziału w nowych odcinkach TVP zaprosiła Waldemara Malickiego i Filharmonię Dowcipu, by wspólnie zaprezentowali swe niepowtarzalne wersje znanych przebojów muzyki poważnej (...)


Grupa MoCarta - "Frak'n'Roll"

imgTo niepowtarzalny koncert kwartetu z udziałem Zbigniewa Zamachowskiego, Artura Andrusa, Katarzyny Jamróz i Katarzyny Zielińskiej. Na fortepianie gościnnie zagrał Roman Chudaszek. Na koncercie zaprezentowano wspólne skecze i piosenki. Całość w kameralnej scenerii Teatru Syrena wraz z naszym doskonałym dźwiękiem w systemie DTS HD 5.1! (...)


"Quod Tu Es Fui" - Czym jesteś, byłem...

imgZakończyliśmy produkcję skróconej wersji utworu "Quod Tu Es Fui" Piotra Bańki. Kompozycja została zamówiona przez Biuro Promocji Miasta Lublina dla potrzeb udźwiękowienia spotu promującego miasto. "Wehikuł czasu" już wkrótce będzie można zobaczyć (...)


Malicki i Filharmonia Dowcipu - "Live in Warsaw 2012"

img„Live in Warsaw 2012” to zapis jakości HD najnowszego programu Orkiestry. Podczas koncertu Zespół zagrał znane wszystkim utwory muzyki klasycznej i rozrywkowej, w zaskakujących i niepowtarzalnych aranżacjach - m.in. Etiudę Rewolucyjną w wersji heavy metalowej, Carmen na rockowo a także piękne, nastrojowe i wzruszające Belle z musicalu „Notre Dame de Paris” (...)


Show Audience AddOns - biblioteka efektów 5.1

imgWyprodukowana przez nas biblioteka dźwiękowa jest wynikiem wielu lat pracy naszych reżyserów dźwięku, realizujących wielkie widowiska telewizyjne, borykających się z niemalże "egzystencjalnym" problemem jakim jest dobre odwzorowanie reakcji publiczności w przestrzeni i przeniesienie ich (...)


Ani Mru-Mru - "Czerń czy biel?"

imgCzerń czy biel? to zapis najnowszego, ponad dwugodzinnego programu kabaretu Ani Mru-Mru. Na płycie, oprócz dobrze znanych już skeczy jak “Lokomotywa”, “Indianie”, “Żona” czy kultowa już "Cała Polska czyta dzieciom", znalazły się numery, które do tej pory można było zobaczyć jedynie podczas w występów na żywo! (...)


Krosny - "Too Funny For Words"

imgTo pierwsze, oficjalne i długo wyczekiwane wydawnictwo Ireneusza Krosnego - całość zrealizowana z rozmachem w technologii HD Audio 96kHz/24bit! Dźwięk na płycie pojawia się w formacie DTS 5.1 96/24 Digital Surround oraz Dolby Digital 2.0 stereo. Dzięki tej jakości, oraz idealnemu odwzorowaniu dynamiki koncertu i akustyki sali lubelskiego Teatru im. Jana Osterwy (...)


Nowa kampania Cisowianki "Grajmy w piłkę!"

imgWyprodukowaliśmy muzykę do nowej kampanii reklamowej CISOWIANKI, zatytułowanej "Grajmy w piłkę!". Tym razem jest to cover piosenki "Do przerwy 0:1", znanej z emitowanego przez Telewizję Polską pod koniec lat 60-tych serialu o tym samym (...)


Galaktikos Kabaretu Moralnego Niepokoju

imgZmiksowaliśmy dźwięk w formacie 2.0 stereo do premierowego DVD Kabaretu Moralnego Niepokoju p.t. "Galaktikos". Spektakl został zarejestrowany w kameralnej sali Teatru Groteska w Krakowie. Z racji gabarytów sali oraz dużej kompresji i artefaktów zarejestrowanego przez TVN dźwięku wykonanie miksu 5.1 nie było możliwe. (...)


Bajki psychoterapeutyczne dla dzieci

imgWłączyliśmy się w niecodzienny projekt produkcji bajek tearapeutycznych dla najmłodszych. Autorem pomysłu jest fundacja Oswoić Los z Lublina. Bajki mają za zadanie oswoić dzieci w pełni sprawne z ich niepełnosprawnymi rówieśnikami, uczyć akceptacji (...)


Grupa MoCarta - "Zamach na MoCarta"

imgWykonaliśmy mastering 5.1 oraz kodowanie Dolby Digital nowego DVD Grupy MoCarta. DVD jest zapisem spektaklu opartego na piosenkach Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego, Jonasza Kofty i Wojciecha Młynarskiego w wykonaniu Zbigniewa Zamachowskiego oraz Wojciecha Malajkata. Całość w oprawie muzycznej i kabaretowej Grupy MoCarta (...)


"Wyjazd integracyjny" - film Przemka Angermana

imgZakończyliśmy konsultację muzyczną, montaż i edycję muzyki do nowego filmu Przemka Angermana pt. "Wyjazd Integracyjny". Obraz nawiązuje do blasków i cieni korporacyjnego życia. Zobaczymy w nim m.in. Kasię Glinkę, Tomasza Karolaka, Kasię Figurę, Jana Frycza (...)


"Smile" - DVD Kabaretu Smile

imgZakończyliśmy mix i mastering 5.1 oraz kodowanie dźwięku do formatu DTS 5.1 96/24 nowego DVD Kabaretu Smile. To premierowe wydawnictwo, na które złożył się program zaprezentowany przez kabaret 20 lutego 2011 roku w lubelskiej Chatce Żaka. Po raz kolejny wyznaczyliśmy nowy standard jakości dźwięku w realizacji widowisk telewizyjnych! Koncert zarejestrowany jest (...)


Kabaret Jurki - "Pierwsze diwidi"

img"Pierwsze Diwidi" to premierowe wydawnictwo, na które złożył się program zaprezentowany przez kabaret 20 lutego 2011 roku w lubelskiej Chatce Żaka. Płyta zawiera zbiór skeczy, monologów i piosenek, które powstały na przestrzeni ostatnich kilku lat, takich jak „Pożegnanie rezerwisty”, „Mirek i Lucyna”, „Odchudzanie”, czy „Pani Jadzia" (...)


Minutka dla bliskich

imgUdźwiękowiliśmy spoty i bannery reklamowe herbaty Minutka, pojawiające się w nowej kampanii reklamowej zatytułowanej "Minutka dla bliskich", a także bannery sponsorskie konkursu "Supermama" (...)


Filmy dokumentalne dla Muzeum Zamojskiego

imgWyprodukowaliśmy cztery wersje językowe oraz dokonaliśmy rekompresji, zmiany rozdzielczości i aspektu obrazu filmów dokumentalnych pt.: "Twierdza Zamość" oraz "Zamość - miasto idealne". Filmy te staną się częścią multimedialnej ekspozycji (...)


Astor Piazzola i Kwintet Tanguillo

imgNa nowy album muzyków z Kwintetu Tanguillo, złożyło się osiem wspaniałych kompozycji Astora Piazzoli – na płycie usłyszymy m.in. Invierno Porteño, Primavera, Soledad czy Resurección del Ángel. Zapraszamy do posłuchania fragmentu naszej produkcji na stronach Portfolio.


"Dancing 4U" - film Rolanda Rowińskiego

imgZakończyliśmy postprodukcję dźwięku w systemie surround 5.1 do najnowszego filmu Rolanda Rowińskiego "Dancing 4 U" - nowego kina obyczajowego z akcją rozgrywającą się w środowisku artystów. Bohaterowie nawiązują romans podczas pracy nad wspólnym (...)


Cisowianka Perlage - "Paroles, paroles"

imgWyprodukowaliśmy muzykę do kampanii reklamowej CISOWIANKI: "Cisowianka Perlage - Lifestyle Water". Tym razem to cover piosenki "Parole, Parole", stylizowany na wersję Dalidy i Delon'a z roku 1973.


"Czerń czy biel?" - program Kabaretu Ani Mru-Mru

Właśnie zakończyliśmy produkcję muzyczną singback'ów do nowego programu Kabaretu Ani Mru-Mru. Premiera widowiska odbyła się 22 kwietnia w CK "Chatka Żaka" w Lublinie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spektaklu:


Cisowianka wspiera obchody Roku Chopinowskiego

imgWyprodukowaliśmy muzykę do nowego bannera CISOWIANKI, która aktywnie włączyła się w obchody Roku Chopinowskiego. Tym razem jest to fragment Koncertu fortepianowego f-moll op. 21, cz. 2 Larghetto.


Formacja Chatelet

imgWłaśnie ukazało się pierwsze DVD Formacji Chatelet. Na album złożyły się najlepsze skecze i piosenki Kabaretu zarejestrowane podczas specjalnego występu Formacji, który miał miejsce w ACK Chatka Żaka w Lublinie w listopadzie 2009 roku. Dźwięk zrealizowaliśmy w formacie surround i na płycie dostępny jest w wersji 5.1 Dolby Digital oraz w postaci (...)


The Best of MozArt Group

imgWykonaliśmy mastering 5.1 oraz kodowanie dźwięku na kolejną płytę Grupy MoCarta. Tym razem jest to wydawnictwo "exportowe", które ukaże się w Europie Zachodniej w wersji anglojęzycznej.


"Benedicimus Te..." - Akademicki Chór Politechniki Lubelskiej

imgNa nowy album Akademickiego Chóru Politechniki Lubelskiej złożyły się kompozycje irlandzkiego twórcy Michaela McGlynn'a. Trzon albumu stanowi Msza Celtycka, która swym nieodpartym urokiem, a także (...)


Cisowianka - "Perlage"

imgNa zamówienie Polskich Zdrojów, dystrybutora marki CISOWIANKA wyprodukowaliśmy muzykę do najnowszego spotu Cisowianka "Perlage".


Łowcy.B - "Upiory w operze"

imgTo drugie już wydawnictwo w historii Łowców, na które złożył się program zaprezentowany 9 czerwca 2009 roku w Operze Śląskiej w Bytomiu. Dzięki jakości HD Audio oraz prawie idealnemu odwzorowaniu akustyki sali Opery Śląskiej i dynamiki koncertu, płyta gwarantuje "żywe" uczestnictwo w spektaklu, w pełni wykorzystując zdobycze technologii dźwięku (...)

Show Audience 5.1

Reakcje publiczności, które ożywią każdy show! Array ( [id] => 9 [parent] => 521 [plik] => 1348090751.png [opis] => Reakcje publiczności, które ożywią każdy show! [link] => http://www.skymediapolska.eu/?p=101 [okno] => 0 )

Video Show

DTS 5.1 HD do nowego widowiska telewizyjnego Kabaretu Młodych Panów.

DTS HD 5.1 do nowego Blu-ray Grupy MoCarta.

News - audio

Zakończyliśmy produkcję utworu muzycznego do filmu promującego Miasto Nałęczów.


News - video

Wyprodukowaliśmy muzykę, oraz wykonaliśmy post 2.0 dźwięku do filmu o Ryszardzie Kaczorowskim pt. "Moja Polska - rzecz o (...)".

18 stycznia 2013

Zarejestrowaliśmy i wykonaliśmy postprodukcję dźwięku w formacie DTS HD 5.1 i DD 2.0 widowiska "Pora na suma" KMN.


Newsletter

Nr 10 2012
(grudzień)
pobierz pdf.

Jeśli chesz być na bieżąco informowany o naszych pracach zaprenumeruj nasz Newsletter!

Newsletter