Psychoakustyczne kodowanie dźwięku

RORY NEWTON "Voices Of Harmony", "Voices Of Sorrow", "Birds" (1999)
To wykonana przez nas kolekcja trzech płyt z muzyką New Age. Każda stanowi odrębny obraz przestrzenny, na który składają się odgłosy natury - od delikatnych kropli padającego deszczu i porannego śpiewu leśnych ptaków aż po rozrywające niebo błyskawice. Całość wypełnia doskonała muzyka: gitarowe kantyleny i odpowiednio spreparowane w pamięci komputera brzmienia, wywołujące u słuchacza określone emocje. Ścieżka audio zawiera również treści autoafirmacyjne przekazywane do podświadomości zgodnie ze standardami neurologicznego programowania.


Lubelska Trasa Podziemna - Pożar Lublina

imgWykonaliśmy ilustrację dźwiękową słynnego pożaru Lublina z 1719 roku dla potrzeb nowej ekspozycji multimedialnej w Lubelskiej Trasie Podziemnej. Dźwięk w formacie surround 5.1 pozwala zwiedzającym przeżyć grozę tamtych chwil...

Kurier Lubelski 30.05.2006:
"Dobiegają końca ostatnie przygotowania. Spektakl, który potrwa 15 minut, zawiera najważniejsze momenty dramatycznych wydarzeń: feralne uderzenie pioruna, procesja modląca się o cud, bohaterskie zmagania strażaków z ogniem, a wokół krzyki przerażonych ludzi. Inscenizacja powstała na podstawie obrazu Pożar miasta Lublina w 1719 roku, który znajduje się w bazylice oo. Dominikanów."

reżyseria nagrań, mix i kodowanie: Piotr Bańka, Sky Media Polska

Gazeta Wyborcza 3.06.2006:
"- Było wyjątkowo realnie. Jak nagle coś głośno strzeliło, to wszyscy aż podskoczyli - opowiada Janusz Jung z Lublina, który obejrzał dziesięciominutową multimedialną inscenizację pożaru Lublina z 1719 roku. To próba ożywienia sceny z obrazu wiszącego w klasztorze o. Dominikanów. Wrażenie robiły głośne odgłosy piorunów i krzyki. Zwiedzający wsłuchiwali się w dźwięki palących się krokwi i odgłos kropel deszczu. - Dla nas jest to szczególne przeżycie, bo z okien swojego mieszkania widziałam pożar kościoła św. Katarzyny. O projekcie Teatru NN przeczytałam w internecie i postanowiłam przyjechać. Nie zawiodłam się - mówiła po wyjściu z podziemi Agnieszka Laskowska z Gdańska, która przyszła z 10-letnią córką."


Muzyka do lodówki

Na zamówienie Perła Browary Lubelskie S.A. napisaliśmy muzykę do lodówki firmowej, w której przechowywane są produkowane przez browar piwa. Po otwarciu drzwi lodówki muzyka rozbrzmiewa z wbudowanego w nią modułu uprzyjemniając wybieranie trunku... Oczywiście na moment otwarcia drzwi przypada znajome wszystkim "pssssyk" kapsla.


Hymn GKS Łęczna

imgNa zamówienie klubu GKS Łęczna podjęliśmy się produkcji hymnu dla drużyny ;) Muzykę napisał Piotr Bańka, słowa: Zbigniew Dmitroca, hymn zaśpiewał Krzysztof Cugowski i piłkarze reprezentacji we własnych osobach. Hymn jest odtwarzany przed każdym meczem Górnika i gromadnie śpiewany przez kibiców!


Audiobooki

imgNa zlecenie Wydawnictwa Biblios wykonaliśmy serię audiobooków z lektorami szkolnymi. W nagraniach udział wzięli aktorzy i czołowi polscy lektorzy.

realizacja nagrań: Marek Krupa
montaż, mix i kodowanie: Piotr Bańka, Sky Media Polska
wydawca: Biblios


Efekty dźwiękowe w Muzeum Zamojskim

Na zamówienie Muzeum Zamojskiego wykonaliśmy oprawę dźwiękową nowo powstającej, multimedialnej ekspozycji, przygotowywanej w związku z prowadzonym obecnie remontem Muzeum. Kapanie wody w podziemnej studni, odgłosy otwieranych i zamykanych drzwi celi, szczęk łańcuchów i uderzenia młotów to jedne z kilku przestrzeni dźwiękowych, które już wkrótce towarzyszyć będą zwiedzającym.

Show Audience 5.1

Reakcje publiczności, które ożywią każdy show! Array ( [id] => 9 [parent] => 521 [plik] => 1348090751.png [opis] => Reakcje publiczności, które ożywią każdy show! [link] => http://www.skymediapolska.eu/?p=101 [okno] => 0 )

Video Show

DTS 5.1 HD do nowego widowiska telewizyjnego Kabaretu Młodych Panów.

DTS HD 5.1 do nowego Blu-ray Grupy MoCarta.

News - audio

Zakończyliśmy produkcję utworu muzycznego do filmu promującego Miasto Nałęczów.


News - video

Wyprodukowaliśmy muzykę, oraz wykonaliśmy post 2.0 dźwięku do filmu o Ryszardzie Kaczorowskim pt. "Moja Polska - rzecz o (...)".

18 stycznia 2013

Zarejestrowaliśmy i wykonaliśmy postprodukcję dźwięku w formacie DTS HD 5.1 i DD 2.0 widowiska "Pora na suma" KMN.


Newsletter

Nr 10 2012
(grudzień)
pobierz pdf.

Jeśli chesz być na bieżąco informowany o naszych pracach zaprenumeruj nasz Newsletter!

Newsletter