Witamy w dziale FAQ

Mamy nadzieję, iż znajdziecie tu Państwo odpowiedzi, które rozwieją wszelkie Wasze wątpliwości. Jeśli nie, prosimy nie wahać się i zadać nam pytanie korzystając z formularza kontaktowego na sąsiedniej stronie.


imgNie produkujemy reklam. Udźwiękowiamy je od A do Z i oczywiście piszemy do nich muzykę. Piszemy muzykę na wyłączność, muzykę oryginalną, charakterystyczną dla marki lub proponujemy muzykę z biblioteki. Wykonujemy miks kinowy ścieżki dźwiękowej spotu w formacie Dolby Digital dla potrzeb prezentacji w kinowych blokach reklamowych.

imgNagramy zlecony tekst, dialogi, słuchowisko, sztukę, dubbing w większości języków europejskich. Zatrudnimy lektorów i aktorów, których wybierzemy sami bądź skonsultujemy wybór ze zleceniodawcą. Dokonamy zleconych opracowań, skrótów, adjustacji oraz tłumaczeń.

imgUdźwiękowimy sztukę, słuchowisko radiowe, film, prezentację multimedialną. W każdym przypadku napiszemy muzykę lub wybierzemy muzykę z biblioteki. Dźwięk zsynchronizujemy z obrazem – dla teatru przygotujemy zestaw sekwencji. Dźwięk w wybranym formacie dołączymy do każdej ścieżki video.

imgZaaranżujemy i wyprodukujemy instrumental, playback lub singback. Jeśli trzeba zlecimy napisanie lub tłumaczenie tekstu zawodowcom. Zrobimy remix. Mastering zrobią koledzy z Cutting Room. Za wszystko weźmiemy sporo kasy...

imgZakodujemy dźwięk i obraz do każdego formatu przy pomocy profesjonalnych narzędzi pod warunkiem, iż będzie spełniał wymogi wybranego standardu. Jeśli zajdzie potrzeba poprawimy oraz dostosujemy strumienie audio i video przed kodowaniem.

imgPrzygotujemy materiał dźwiękowy do authoringu DVD i BR. Zrobimy mastering 5.1 i kompatybilny downmix do 2.0 lub 2.1, nigdy odwrotnie... W zależności od materiału zakodujemy dźwięk dyskretnie lub matrycowo.


Jeśli zawarte powyżej hasłowe odpowiedzi nie rozwiały istniejących wątpliwości, prosimy skorzystać z formularza kontaktowego w celu zadania dodatkowego pytania. Postaramy się na nie odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe.

Show Audience 5.1

Reakcje publiczności, które ożywią każdy show! Array ( [id] => 9 [parent] => 521 [plik] => 1348090751.png [opis] => Reakcje publiczności, które ożywią każdy show! [link] => http://www.skymediapolska.eu/?p=101 [okno] => 0 )

Video Show

DTS 5.1 HD do nowego widowiska telewizyjnego Kabaretu Młodych Panów.

DTS HD 5.1 do nowego Blu-ray Grupy MoCarta.

News - audio

Zakończyliśmy produkcję utworu muzycznego do filmu promującego Miasto Nałęczów.


News - video

Wyprodukowaliśmy muzykę, oraz wykonaliśmy post 2.0 dźwięku do filmu o Ryszardzie Kaczorowskim pt. "Moja Polska - rzecz o (...)".

18 stycznia 2013

Zarejestrowaliśmy i wykonaliśmy postprodukcję dźwięku w formacie DTS HD 5.1 i DD 2.0 widowiska "Pora na suma" KMN.


Newsletter

Nr 10 2012
(grudzień)
pobierz pdf.

Jeśli chesz być na bieżąco informowany o naszych pracach zaprenumeruj nasz Newsletter!

Newsletter